Bestyrelse

Susan Søballe

Formand

E-mail: susan@harlev-ik.dk

Telefon: 52 15 37 98


Ansvarlig for:

  • PR
  • Gymnastikopvisning
  • Rekvirering af børneattester
  • Instruktørgodtgørelser
  • Udgiftsrefusioner
  • Sponsoraftaler


Anne Lyager

E-mail: anne@harlev-ik.dk

Telefon: 27 51 52 29


Ansvarlig for:

  • DGI-opvisninger (tilmelding)
  • Kontaktperson til DGI
  • Kurser for trænere (tilmelding)
  • Administration af opvisningstøj (spørgsmål & refusion af udlæg)
  • Gymnastiksommerskole


Helena Elleskov

E-mail: helena@harlev-ik.dk

Telefon: 23 23 31 05


Ansvarlig for:

    • Redskabsansvarlig (indkøb & reparation)



Ela Hansen

E-mail: ela@harlev-ik.dk

Telefon: 61 26 50 60


Ansvarlig for:

  • Lokalebookning
  • Conventus & hjemmesideeditor
  • Kontigentadministration
  • Medlemsstyring
  • Holdtilmelding for medlemmer og trænere/hjælpetrænere

Merethe Jelsbak Raundahl                       

E-mail: merethe@harlev-ik.dk

Telefon: 20 91 99 05


Ansvarlig for:

  • Gymnastikopvisning
  • Familiedag i springcenteret
  • Kontaktperson for trænere
  • Kontaktperson for hjælpetrænere



Stine Busk Sørensen

E-mail: stine@harlev-ik.dk

Telefon: 23 86 12 01


Ansvarlig for:

    • Nøgleadministration